25 Haziran 2013 Salı

Kızgınım!!

Dün bir yorum geldi..Öyle bir yorum ki bütün günüm o kişiye sinirlenerek geçti..Eleştirilmek okey,,Ama aşağılanmak! İşte ona müsaade edemem...
1 senedir blog yazıyorum.Herşeyin farkındayım..Çok güzel arkadaşlıklarım da oldu.Yeri geldi takip ettiğim kişilerin diktikleri veya yaptıkları benim tarzıma uygun olamayabiliyor..Beğenmeyebilirim ama 'bu onun tarzı ' der geçerim..Beğenmesem bile o kişinin hevesini kırmamak adına yorum yazmaktan çekinirim...Burda hiçbirimiz modacı değiliz.Elimizden ne geliyorsa onu yapıyoruz...Bildiklerimi paylaşıyoruz,bilmediklerimizi öğreniyoruz..Birbirimizden ilham alıyoruz.
Yıllardır birçok ortama girdim.Moda evinde çalıştım..Tarzım herzaman beğenildi.Kimse çıkıp da'çok varoşsun!!'demedi...
Daha neler neler....
Sevgili bilinmeyen kişi;
Keşke gizlenmek yerine adını da yazsaydın da sana nasıl hitap edeceğimi bilseydim..Gerçi tahmin ediyorum ben ama eğer o kişiysen bunca yıllık blog hayatın tam bir fiyaskoymuş...İnsanları aşağılayarak kendini yüceltmeye çalışan insan müsveddesi!
Kendi yalakalığını yapan birine ne denir ki başka?

Gerçekten çok özür dilerim.Eğer bunları yazmasaydım kendi kendimi yiyip bitirecektim..O kişinin görmesi dileklerimle...


24 Haziran 2013 Pazartesi

Çiçekli Kalem Etek ve İncili Kolye


Hiç bu kadar uzun bir ara vermemiştim sanırım.Ama durumlar belli.O kargaşa ortamında giyinip, süslenip, resim çekip, blog yazmak hiç ama hiç içimden gelmedi..Neyse ki ortalık biraz daha durgun bu günlerde..


Dikkat ettim de son zamanlarda diktiklerim genelde çiçekli kumaşlardan:) Takıntı olmuş gibi kumaşçıda elim hep çiçeklilere gidiyor.Bu da dikmesi 1-2 saatimi alan kalem eteğim..Kalıbını kendim çıkardım.Düz dar eteği baz aldım ve etek ucuna doğru daralttım..Arkasında küçük de bir yırtmacı var..Yandan fermuarlı,belini ise pervazla döndüm..Kolyeyi hatırlarsanız kendim yapmıştım.Buradan yapılışına bakabilirsiniz.

Görüşmek Üzere..